Ilustrační foto: CC0
Most

Most – Policisté obvodního oddělení Zahradní předali sdělení podezření 40letému Mostečanovi ze spáchání trestného činu krádeže. Ten přišel uplynulý pátek na návštěvu ke svému známému, kterého měl připravit o herní konzoli za 9 500 korun.

Podezřelý čekal v pokoji poškozeného, až přijde ze zaměstnání. „Než ale majitel elektroniky přišel domů, nenechavec využil okamžiku a z bytu i s konzolí včetně příslušenství odešel," uvedl policejní mluvčí Václav Krieger.

Okradený vše neprodleně policistům oznámil. Ti lapku následující den vypátrali a převezli k výslechu. Jak s herní konzolí Mostečan naložil, ovšem neuvedl. Zřejmě také zapomněl, že byl v poslední době za majetkové delikty odsouzen soudy v Mostě a Praze. Z tohoto důvodu mu v případě uznání viny hrozí další až tříletý pobyt za mřížemi.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru