Zdroj: Český hydrometeorologický ústav
Most

Ústecký kraj – Před silným větrem vydali meteorologové výstrahu s tím, že silný vítr dorazí do Čech dnes v noci. Výstraha upozorňuje, že opravdu silný bude vítr od čtvrtečního poledne až do půlnoci. Varování platí pro celé Čechy. 

Odborníci varují před možným poškozením stromů a lesních porostů, vyskytovat se mohou menší škody na budovách. Pozor dávejte také na nebezpečí úrazu uvolněnými předměty a zlomenými větvemi, možné komplikace v dopravě. „Doporučuje se zajistit okna, dveře, odstranit nebo upevnit volně uložené předměty, zabezpečit skleníky apod. Dbát zvýšené opatrnosti při pohybu venku a při řízení vozidel. Na horách omezit túry a nevydávat se zejména do hřebenových partií," zní doporučení Českého hydrometeorologického ústavu.

 

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru