Ilustrační foto: CC0
Most

Most – Neuvěřitelné štěstí měla roztržitá Mostečanka, která si odložila peněženku při placení a odešla pak bez ní. Stalo se jí to naštěstí v obchodě, kde pracují poctiví lidé. Na linku 156 oznámila pracovnice obchodního domu, že na pokladně nalezli peněženku s osobními doklady a větším finančním obnosem.

„Strážníci peněženku převzali a zjistili, že kromě osobních dokladů, čtyřech platebních karet a dalších věrnostních karet obsahuje finanční hotovost v hodnotě více než 50 000 korun," uvedla mluvčí Městské policie Most Veronika Loucká.

Strážníci nález zaevidovali a prověřili, zda není peněženka evidována jako ztracená nebo odcizená, a poté se strážníkům díky místní znalosti podařilo kontaktovat majitelku. Strážníci ženě peněženku předali oproti podpisu protokolu o vrácení věci a žena potvrdila, že se nic neztratilo a strážníkům poděkovala.  

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru