Ilustrační foto
Most

Mostecko – Že jsou vánoční svátky časem nicnedělání a debužírování? Jak pro koho! Provozovatelé plaveckých bazénů připravili speciální otevírací dobu pro všechny, kteří si chtějí užít vodní radovánky i v závěru roku.

Mostecký aquadrom má otevřeno i v neděli na Štědrý den, a to od 9 do 13 hodin. Je jasné, že po vydatném tréninku pak bude u štědrovečerního stolu chutnat o to více.

Otevřeno je i v pondělí 25. 12. na 1. svátek vánoční je otevřeno naopak odpoledne, a to od 15 do 21 hodin. V úterý na 2. svátek vánoční je otevřeno po celý den, a to už od 6 hodin (ranní plavání), až do 21 hodin. Úplně stejná otevírací doba platí i pro čtvrtek 28. 12. Ve středu, pátek a sobotu je shodně aquadrom v provozu od 9 do 21 hodin. Poslední den v roce si můžete jít zaplavat od 9 do 13 hodin. Na Nový rok, až se z bujarých oslav vyspíte, se můžete jít koupat od 15 do 21 hodin. A v úterý 2. 1. 2024 opět můžete naběhnout na ranní plavání už v 6 ráno. Dáte si předsevzetí, že budete chodit plavat pravidelně?

Jak má otevřeno litvínovský bazén, to se můžete podívat na obrázku:

 

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru