Foto: MP Most
Most

Most - Na linku 156 mostecké městské policie oznámila oznamovatelka, že na autobusové zastávce v ulici Višňová neznámá žena rozbila skleněnou výplň autobusové zastávky, a nyní nastoupila do autobusu MHD linky č. 30.

 Na místo byla vyslána nejbližší motohlídka strážníků, která v autobuse zajistila podezřelou ženu. Ta se doznala k tomu, že kopáním poškodila skleněnou výplň autobusové zastávky, a to z důvodu, že měla vztek.

"Strážníci se na místě spojili s odpovědnou osobou, která vyčíslila výši škody. Strážníci celou událost, s podezřením ze spáchání přestupku proti majetku, předali se všemi poznatky správnímu orgánu k dořešení," uvedla mluvčí Městské policie v Mostě Veronika Loucká.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru