Náměstkyně primátora Markéta Stará přišla poblahopřát mamince prvního občánka roku 2024 do mostecké porodnice. Foto: Oldřich Hájek
Most

Most – Za jednodenním Mostečánkem roku 2024 Tomáškem Jakubem Beňákem a jeho maminkou Helenou dnes do mostecké porodnice zavítala náměstkyně primátora Markéta Stará. Mamince předala květinu a miminku přinesla dárky.

Jako bonus dostanou rodiče prvního Mostečánka finanční dar ve výši 20 tisíc korun. „Šťastným rodičům gratulujeme. Ať miminko spokojeně prospívá a čekají vás samé radostné chvíle,“ popřála náměstkyně primátora Markéta Stará.

Malý Tomášek Jakub Beňák se narodil 2. ledna 2024 v 8:50 hodin. Vážil 2,5 kilogramu, měřil 48 centimetrů a má se čile k světu. Doma na něj čeká s tatínkem tříletá sestřička Adélka.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru