Ilustrační foto: CC0
Most

Ústecký kraj, Litoměřicko – V tomto týdnu přijali policisté oznámení od osmadvacetileté ženy z Lovosic o tom, že její účet byl pravděpodobně napaden podvodníkem. Sdělila, že byla telefonicky kontaktována údajným bankovním úředníkem, který jí pod zástěrkou napadení jejího bankovního účtu přiměl odeslat peníze do „bezpečí“.

„Ve strachu o své finance, a pod tíhou manipulace, muži uvěřila a peníze dobrovolně odeslala na jím určený účet. Více než 75 tisíc korun tak skončilo v rukou podvodníka. Případem se nyní policisté zabývají pro podezření ze spáchání trestného činu podvodu," uvedla policejní mluvčí Pavla Kofrová.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru