Ilustrační foto: CC0
Most

Most – Uplynulý čtvrtek skončil v policejní cele 21letý muž, který zřejmě nepřenesl přes srdce to, že má neshody se svými rodiči. V odpoledních hodinách se posilnil alkoholem a v centru Mostu začal házet kamení do oken bytu otce.

Kámen musel hodit několikrát, protože ne vždy se trefil, kam mířil. „Několika pokusy ovšem poškodil fasádu domu. Nakonec se mu podařilo rozbít i skleněnou výplň okna bytu rodičů ve druhém patře. Vzteky měl způsobit škodu na i prosklené výplni vstupních dveřích do vchodu," shrnul událost policejní mluvčí Václav Krieger.

Policisté naštvaného syna omezili na osobní svobodě. Ten si po vystřízlivění ve zkráceném přípravném řízení na obvodním oddělení převzal sdělení podezření ze spáchání trestného činu poškození cizí věci. Nezvládnuté emoce můžou stát Mostečana v případě uznání viny až rok svobody.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru