Po tomto muži pátrají policisté v souvislosti s krádeží. Foto: PČR
Most

Ústecký kraj – Hned se třemi žádostmi o spolupráci požádali policisté veřejnost v pondělí 5. února. Případy spolu nesouvisejí, byť dva mají souvislost s automobily. 

Ústečtí policisté pátrají po totožnosti důležitého svědka z fotografie. Tento muž by mohl policistům významně pomoci při objasnění případu poškození vozidla v areálu nemocnice.

„V případě, že muže z fotografií poznáváte, tak prosím tuto informaci poskytněte policistům na lince 158 nebo na nejbližší policejní služebně," požádala policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Tepličtí policisté pátrají po řidičce, která srazila chodkyni. K nehodě došlo v pondělí 15. ledna v 18:40 hodin v Teplicích v Lounské ulici u domu s č.p. 990/1. Chodkyně šla po přechodu pro chodce ve směru k ulici Mostecká. „Před opuštěním místa nehody došlo ke krátké konverzaci řidičky se sraženou osobou. Ta však zpočátku nepociťovala zranění, a tak druhý účastník místo opustil bez zanechání kontaktu na sebe. Mělo se jednat o vozidlo VW Touran, vínově červené barvy. Řidička měla být ve věku cca 60 let, šedé vlasy, dioptrické brýle," uvedla policejní mluvčí Ilona Gazdošová.

Policisté žádají dotyčnou řidičku nebo osoby, které mají poznatky k řidičce či autu, aby se ozvaly na dopravní inspektorát v Teplicích, tel. 974 439 260.

Poslední případ je z Děčínska. Policisté z Varnsdorfu pátrají po hledaném 38letém muži, v souvislosti s prověřováním přečinu krádež. „Po muži je vyhlášeno celostátní pátrání a vydán souhlas se zadržením od Okresního státního zastupitelství Děčín," potvrdila mluvčí Eliška Kubíčková.

Podrobnější informace o hledaném naleznete ZDE (pokud je odkaz nefunkční, osoba  byla  vypátrána).

Víte, kde se hledaný v současné době zdržuje nebo máte jakékoli informace o jeho pohybu či místě pobytu? Pokud ano a máte jakékoli informace, které by policistů mohly pomoci, sdělte je prosím na linku 158 nebo policistům obvodního oddělení Varnsdorf na tel. číslo 974 441 600.

 

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru