Foto: MP Most
Most

Most - Po třetí hodině ranní uviděli strážníci mostecké městské policie při kontrolní činnosti vozidlo, jehož řidič nerespektoval dopravní značku Stůj, dej přednost v jízdě. Strážníci řidiče vyzvali k zastavení vozidla použitím výstražného světelného zařízení s rozsvíceným nápisem STOP. Řidič na výzvu nereagoval a pokoušel se hlídce ujet, a proto strážníci použili také zvukové zařízení. Na to už řidič zareagoval a zastavil vozidlo.

Podezřelý při projednávání přestupku vykazoval známky požití alkoholu nebo jiných omamných a psychotropních látek. "Na dotaz strážníků, zda před jízdou požil alkohol, uvedl, že měl tři piva, a jen potřeboval přeparkovat vozidlo. Strážníci u muže provedli orientační dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu v dechu s pozitivním výsledkem 2,44 promile," uvedla mluvčí městské policie Veronika Loucká.

Z toho důvodu si podezřelého muže si se všemi poznatky a důkazním materiálem v podobě fotodokumentace a záznamu z minikamery z jednání s podezřelým převzali policisté k dalším úkonům.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru