Havárie na výpadovce z Mostu. Foto: e-mostecko.cz
Most

Most - K dopravní nehodě dvou osobních automobilů došlo v pátek večer na silnici z Mostu na Havraň za odbočkou na Nemilkov. Na místě je dopravní policie.

Probíhá vyšetřování střetu. Havarované vozy blokují jeden jízdní pruh ve směru na Havraň, místo je průjezdné jedním jízdním pruhem. Odstraňování následků nehody se předpokládá po 22. hodině. Není hlášeno zranění osob.

Tvořte i vy s námi aktuální a pestré zpravodajství pro ostatní čtenáře. Jste svědky aktuálního dění? Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru