Městské divadlo v Mostě. Foto: Oldřich Hájek
Most

Ústecký kraj – Severočeská filharmonie Teplice, Městské divadlo v Mostě, Činoherní studio v Ústí nad Labem a Docela velké divadlo v Litvínově si pro tento rok rozdělí z Regionálního podpůrného fondu 12 milionů korun. Rozhodlo o tom Zastupitelstvo Ústeckého kraje.

Finanční prostředky pro tato kulturní zařízení jsou z Programu podpory aktivit stálých profesionálních divadelních souborů a hudebních těles působících na území Ústeckého kraje. Pro letošní rok se do dotačního programu přihlásili čtyři žadatelé z regionu.

Na svou koncertní činnost dostane Severočeská filharmonie Teplice čtyři miliony korun. Stejnou částku obdrží také Městské divadlo Most na zajištění tvorby a podporu zájezdové činnosti. Dotaci ve výši 1,8 milionu korun dostane na vlastní tvorbu Činoherní studio Ústí nad Labem. Zbylé 2,2 miliony korun poputují do Docela velkého divadla Litvínov.
REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru