Foto: Ústecký kraj
Most

Ústecký kraj – Od neděle 3. března začnou ve vybraných lokalitách platit nové jízdní řády, které reagují na poptávku cestujících i místních zaměstnavatelů.

Například díky velkému zájmu o autobusovou linku 413 mezi Litoměřicemi a Prahou se Ústecký kraj rozhodl podpořit přidání dalšího dopoledního spoje. Posílení se dočká i linka 472 z Ústí nad Labem do Libouchce a Jílového.

Mostecko

Na Mostecku se mírně upraví časy odjezdů vybraných spojů linek 545 (Lužice - Most - Bělušice,Odolice) a 735.

Nový jízdní řád linky 545 najdete ZDE. Nový jízdní řád linky 735 na webu doprava Ústeckého kraje zatím nefunguje.

Litoměřicko

Linku 413 provozuje Ústecký kraj společně se Středočeským od loňského roku. Hned od začátku provozu byl o ni velký zájem. Proto se kraje nyní dohodly na přidání dopoledního spoje. Nově tak bude autobus vyrážet do pražských Letňan v 7:50, 8:50 a 10:50. Více v jízdním řádu.

Ústecko

Nových spojů ve večerních hodinách se dočká i linka 472 z Ústí nad Labem ve směru na Libouchec a Jílové. Více v jízdním řádu.

Podbořansko

Na Podbořansku kraj mírně upraví časy u ranního spoje linky 743 na trase Žatec – Libořice – Podbořany, aby lépe propojoval navazující spoje.

Lovosice – Louny

Zde se dočká úpravy dopolední spoj linky 705 v úseku Peruc, Telce – Peruc kvůli lepšímu propojení s městem Louny.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru