Místo do nákupního košíku si dával zboží pod oblečení. Ilustrační foto: CC0
Most

Most – Mostečtí policisté předali ve zkráceném přípravném řízení sdělení podezření 41letému muži ze spáchání trestného činu krádeže. Ten má evidentně touhu dostat se do vězení. Minulý měsíc ho Okresní soud v Mostě potrestal podmíněným trestem za spáchání majetkových deliktů.

Z toho si podezřelý zřejmě nic nedělal a v nezákonném jednání pokračoval dále. Od začátku března se měl dopustit dalších čtyř krádeží v různých supermarketech. „Pokaždé vešel do prodejny a z volného výběru uschoval zboží ve svém oděvu. Jednalo se o alkohol, sladkosti, mléčné výrobky nebo ponožky. S takto nakoupeným zbožím se snažil z obchodů odejít," uvedl policejní mluvčí Václav Krieger.

Zloděj asi není dostatečně zkušený, protože byl pokaždé odhalen pracovníky ostrahy, kteří ho ve všech pokusech odhalili, zadrželi a předali uniformované hlídce. Mostečan skončil v policejní cele, odkud bude převezen rovnou před soudce. Bude-li muž opět uznán vinným, za mřížemi může strávit až tři roky.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru