Ilustrační foto
Most

Mostecko - Polygon Most přichází s novou kampaní „Týdny bezpečnosti“, která má za cíl motivovat veřejnost k účasti na kurzech bezpečné jízdy a podněcovat řidiče k dalšímu vzdělávání a zdokonalování svých dovedností za volantem nebo řídítky.

Kampaň odstartovala včera a bude trvat do 15. června 2024. Cílem je nabídnout řidičům propojení vzdělávání se zábavou a adrenalinem. 

Hlavním mottem kampaně je „Zábava na polygonu = bez starostí na silnici“, které má připomenout, že kurz bezpečné jízdy může být nejen poučný, ale i zábavný zážitek. Kampaň startuje 15. března a je rozdělena na tři části, z nichž každá se zaměřuje na určité skupiny řidičů.

V první části nabídne zvýhodněné unipoukazy na kurzy bezpečné jízdy zaměřené na širokou veřejnost. Zájemci si díky zvýhodněným unipoukazům budou moci vybrat kurz z široké nabídky Polygonu Most, který jim nejvíce vyhovuje. V nabídce najdou vše od základního Kurzu bezpečné jízdy, přes kurzy zaměřené na mladé řidiče, ženy, pokročilé řidiče, ale i motorkáře, nebo kurz s odpočtem bodů.

V druhé části, která startuje 15. dubna se kampaň zaměří na pokročilé a sportovně orientované řidiče, kteří budou moci absolvovat zvýhodněné kurzy zaměřené na sportovní jízdu a jejichž součástí jsou například i jízdy na dráze velkého mosteckého okruhu.

V třetí fázi se kampaň zaměří na motorkáře, kteří se chtějí zdokonalit a získat nové dovednosti pro bezpečnou jízdu v kurzu FOR MOTO STANDARD.

Jako další motivaci pro zájemce o vylepšení svých řidičských schopností připravil Polygon Most rovněž atraktivní dárky pro absolventy kurzů. Najdeme mezi nimi například vstupenky na mistrovství světa superbiků, tradiční Czech Truck Prix & NASCAR Show, poukazy na jízdu na závodním okruhu a další. Během kampaně budou na sociálních sítích Autodromu Most probíhat také soutěže, ve kterých fanoušci budou moci vyhrát poukazy na kurzy.

Mostecké týdny bezpečnosti skončí 15. června, ale zájemci, kteří využijí některou z nabídek, budou moct poukazy uplatnit v průběhu celého roku.

 


Polygon Most je největším centrem kurzů bezpečné jízdy v České republice s komplexním zázemím a profesionálními instruktory. Kromě veřejnosti jsou zde školeny i složky IZS a profesionálové od řidičů kamionů, přes autobusy městské hromadné dopravy až po armádní řidiče. Polygon Most je předním český centrem pro vzdělávání veřejnosti v oblasti silniční bezpečnosti.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru