Ilustrační foto: CC0
Most

Most – Jarní počasí láká v procházkám. Z jedné takové obyčejné vycházky můžete dětem udělat malé dobrodružství – projděte si jednotlivá stanoviště v Mostě a postupně získejte písmenka, z nichž vzejde jméno malé bludičky. 

Mapu s umístěním nápověd najdete na webové adrese www.bludicka.unas.cz. Pomocí myši u počítače můžete mapu otáčet a místo přiblížit. Když kliknete na bludičku v mapě, zobrazí se nápověda – tedy přesné umístění, kde písmenko hledat.

Začíná se u budovy městské knihovny, konkrétně u Studia 3, na účastníky čeká celkem 12 stanovišť. Po vyluštění jména čeká na děti odměna, tu je možné si vyzvednout nejpozději v úterý 9. dubna – vyzvedávání odměn se totiž řídí otevírací dobou cílového místa, které má o víkendu zavřeno.

 

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru