Ilustrační foto: CC0
Most

Most – Neodolatelnou chuť po inhalaci nikotinu se rozhodl vyřešit 28letý muž krádeží. Na začátku tohoto týdne v odpoledních hodinách vstoupil do prodejny v Mostě. Poblíž pokladen sáhl po vystavených elektronických cigaretách. Osm kusů tohoto zboží za 1200 korun uchopil a ukrýt ho měl v oděvu.

Zaplatit nehodlal a z obchodu odešel. Tento druh nákupu neunikl pracovníkům prodejny, kteří nekalého zákazníka zadrželi a přivolali policejní hlídku. Mostečan se snažil zadržení bránit a chtěl utéci. To se mu nepovedlo. Cigarety musel vrátit a policisté ho převezli do cely. „Je to půl roku, co muž odešel s rozsudkem od soudu, kde byl za krádež potrestán. Ponaučení si evidentně nevzal, a proto se opět posadí na lavici v soudní síni," poznamenal policejní mluvčí Václav Krieger. Tentokrát mu hrozí v případě uznání viny až tříletý pobyt ve vězení.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru