Děčínsko – Krajští kriminalisté se zabývají dalším násilným trestným činem, ke kterému mělo dojít v sobotu v brzkých ranních hodinách v obci Dolní Podluží na Děčínsku. V důsledku konfliktu dvou osob cizí státní příslušnosti utrpěl 39letý muž bodné zranění, s nimiž byl převezen k ošetření do zdravotnického zařízení.

Policisté v souvislosti s činem zadrželi 47letého muže, jehož následně vyšetřovatel obvinil ze zvlášť závažného zločinu vraždy ve stádiu pokusu. Podnět vyšetřovatele k vzetí do vazby státní zástupce i soudce akceptovali a obviněný byl dnes umístěn do vazební věznice. „V případě soudem uznané viny hrozí dotyčnému muži trest odnětí svobody až do výše 20 let," uvedl policejní mluvčí Kamil Marek.

K vraždě, tentokrát dokonané, došlo v Ústeckém kraji i v minulém týdnu, a to v Želenicích na Mostecku. Více jsme psali ZDE

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru