Zleva Prokop Seif, Petr Polák a Prokop Voleník. Foto: Krajská zdravotní
Most

Ústecký kraj – Úrazy u dětí jsou strašákem všech rodičů, ale vědí, jak nejlépe před nimi své potomky ochránit? U kterých věkových skupin a u jakých dětských aktivit být obzvlášť pozorní? Ve 30. díle Prokopni to odpovídá na nejčastější otázky MUDr. Petr Polák, primář Oddělení dětské chirurgie Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem. Dozvíte se také, kdy mívají ve zdejším traumacentru nejvíc práce.

Prokopni to je autorský videopodcast Krajské zdravotní, který běží od května 2023. Cílem pořadu Prokopni to je společně s Prokopem a Prokopem prokopnout strach a obavy z poskytování první pomoci či z návštěvy nemocnice. V hlavních rolích se představují MUDr. Prokop Seif, lékař Anesteziologicko-resuscitačního oddělení Nemocnice Most, a Bc. Prokop Voleník, záchranář a tiskový mluvčí Zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru