V loňské 3. etapě startovali závodníci z teplického náměstí Svobody. Foto: Ilona Kaulfuss
Most

Ústecký kraj – Ve dnech  2.- 5. května se v Ústeckém kraji koná 52. ročník Závodu míru juniorů 2024. V souvislosti s touto sportovní akcí upozorňuje policie řidiče na částečná dopravní omezení, ke kterým bude postupně docházet na trase závodu, tato omezení se týkají především okresů Litoměřice a Teplice.

Celý závod proběhne v rámci Ústeckého kraje a to v těchto etapách

  • 1. etapa dne 2. května 2024 od 14.40 hodin - start a cíl Litoměřice,
  • 2. etapa dne 3. května 2024 od 09.00 hodin - Třebívlice (časovka jednotlivci),
  • 3. etapa dne 3. května 2024 od 16.00 hodin - start Roudnice nad Labem a cíl Štětí,
  • 4. etapa dne 4. května 2024 od 14.00 hodin - start Teplice a cíl SRN (překročení státní hranice Mníšek okr. Most, zpět Nová Ves v Horách, poté překročení státní hranice Kalek okr. Chomutov),
  • 5. etapa dne 5. května 2024 od 09.00 hodin - start a cíl Terezín.

Veškeré informace k jednotlivým etapám i předpokládaným časům naleznete na odkazu: http://zmj.cz/cs/rozpis.

„Několik minut před průjezdem pelotonu pojede po trase služební vozidlo Policie ČR označené žlutým praporkem, bezprostředně před pelotonem pojede vozidlo označené červeným praporkem a konec pelotonu bude označovat vozidlo se zeleným praporkem. Žádáme řidiče i další osoby, kterých se závod nějakým způsobem dotkne, aby dbali pokynů policistů a pořadatelů, kteří budou průběh akce zajišťovat," uvedla policejní mluvčí Pavla Kofrová.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru