Policisté zkontrolovali v Podmoklech všechny pobočky bank. Foto: redakce
Most

Děčín-Podmokly – V pondělí, krátce po desáté hodině dopoledne vyjeli policisté spolu s hasiči do děčínské části Podmokly. V jedné z bank měla být podle oznamovatele bomba.

„Na tísňovou linku jsme v 10.15 obdrželi anonymní výhrůžku, že je v bance v Podmoklech bomba. S ohledem na závažnost situace byl povolán psovod se psem zaměřeným na vyhledávání výbušnin,“ uvedla v pondělí k celé události mluvčí policie Eliška Kubíčková.

Na místě zasahovali policisté, profesionální hasiči Děčín, dobrovolní hasiči Staré Město a Horní Žleb. Proběhla evakuace zaměstnanců i klientů a před budovami byl páskou vytyčen prostor, kam nikdo nesměl. Provoz v okolí nebyl výrazně omezen.

„Po prohlídce budov, při které jsme žádný nástražný systém nenašli, jsme akci ukončili. Případ si převzali kriminalisté, kteří byli již během zásahu na místě,“ doplnila mluvčí Kubíčková.

Foto: redakce

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru