Dopravní nehoda u Odolic. Foto: e-deniky.cz
Most

Odolice - Ke srážce dvou osobních automobilů došlo v pátek odpoledne na hlavní silnici spojující města Most a Louny. Na místě zasahovaly základní složky integrovaného záchranného systému.

O nehodě informoval Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje v odpoledních hodinách. Šlo o dopravní nehodu dvou vozidel s vyproštěním. Automobily se srazily čelně na úrovni obce Odolice. Příčina nehody je předmětem vyšetřování.

Tvořte i vy s námi aktuální a pestré zpravodajství pro ostatní čtenáře. Jste svědky aktuálního dění? Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru