Po pohřešované ženě z Chomutova bylo vyhlášeno pátrání v neděli 26. května. Foto: PČR
Most

Ústecký kraj – Policie stále pátrá po 77leté seniorce z Chomutova, která v neděli 26. května v ranních hodinách odešla z místa bydliště a do současné doby se nevrátila ani o sobě nepodala žádnou zprávu.

„Policisté prověřují i poznatky od občanů, zatím však bohužel žádný nevedl k vypátrání pohřešované. S ohledem na svůj zdravotní stav by žena mohla být zmatená a bezdůvodně se pohybovat i mimo Chomutovsko nebo Ústecký kraj," uvedla policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Bližší informace k popisu ženy včetně fotografie naleznete na následujícím odkazu: Informace k pohřešované osobě. (Pokud odkaz není aktivní, byla osoba vypátrána.)

„Jakékoli informace k pohybu pohřešované přijmeme na lince 158 nebo na kterékoli policejní služebně. Za spolupráci děkujeme," dodala mluvčí.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru