Ilustrační foto: CC0
Most

Ústecký kraj – Policejní komisař z teplické hospodářské kriminálky obvinil 27letou ženu z trestného činu podvodu se škodou přes 300 tisíc korun. Oběťmi jejích podvodů se stalo celkem 338 osob.

Žena z Chomutova nabízela na inzertním portálu a různých skupinách na sociální síti rozmanité zboží, například značkové oblečení, hračky, bazény pro psy a také klece na hlodavce. Nabízeným zbožím však nedisponovala a od osob, které o koupi projevily zájem, si nechala posílat zálohy nebo i celé částky na různé bankovní účty. Poškozeným však zboží nepřišlo a ani peníze jim nebyly vráceny.

„Zajímavostí je, že žena i přes svůj mladý věk, byla již za podvodné jednání odsouzena k podmínce. Z toho si hlavu moc nedělala a v podvodech pokračovala dál. Vzhledem k výši škody jí nyní hrozí trest odnětí svobody až na 5 let," uvedla policejní mluvčí Ilona Gazdošová.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru