Most Night Ride s číslem 5 měla opět jedinečnou atmosféru. Foto: Dominik Feigl
Most

Most – Mostecká spanilá jízda motorek s pořadovým číslem 5 neláká jen samotné motorkáře a obdivovatele silných jednostopých vozů, ale i fotografy a všechny ty, kteří si chtějí vychutnat jedinečnou podívanou.

Pokud jste tuto sobotu možnost vše zažít na vlastní kůži neměli, podívejte se na video, které natočil Dominik Feigl. Premiéru mělo dnes v 15 hodin na kanále Youtube.

Dozvíte se v něm také, kolik motorek Mostem v rámci Most Night Ride projelo.

Pořadatelé byli nadšení, jak akci přijali Mostečané. „Jsem neskutečně vděčný tomu ohromnému množství lidí, kteří stáli i s dětmi u silnic podél avizované trati. A zároveň se jim chceme velmi omluvit. Selhala nám navigace a následkem toho jsme neobjeli celý park Šibeník. Budeme se snažit jim to příště vynahradit," podotknul Milan Malý s tím, že poměrně brzy se zveřejní první informace k podzimní akci. 

Foto: Dominik Feigl

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru