Předávání osvědčení se neslo ve slavnostní atmosféře. Foto: město Most
Most

Most – Proč nevyužít volný čas k učení se tomu, co nás vždy zajímalo, ale nikdy nebyl čas? Přesně o tom jsou kurzy Univerzit 3. věku. Místo školáků a studentů sedí v lavicích lidé, kteří již za svůj život nasbírali mnoho zkušeností a vědomostí. A přesto chtějí znát ještě více. 

Na rozdíl od řady studentů a školáků tito lidé po vzdělání skutečně dychtí, i podle toho vypadá výuka. Kurzy univerzit 3. věku rostou jak houby po dešti, nabízí je řada měst po celém Česku.

Most není výjimkou – několik desítek aktivních seniorů absolvovalo další sérii kurzů, které pro ně již řadu let připravuje Vysoká škola finanční a správní. Univerzitu 3. věku finančně podporuje i město Most. Osvědčení o absolvování kurzů seniorům předal ředitel místního studijního střediska školy VŠFS Josef Švec společně s náměstkyní primátora Markétou Starou. 

Nejen osvědčení, ale i vtipný dárek s tajuplným vzkazem si převzali absolventi Univerzity 3. věku. Foto: město Most

O kurzy je mezi seniory stále velký zájem. Foto: město Most

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru