Foto: Policie ČR
Most

Ústecký kraj – Tepličtí policisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po 14leté dívce, která odešla v úterý 25. května z Dětského domova v Tuchlově. Toto již udělala několikrát, ale nyní je pátrání naléhavější v tom, že byl zjištěn poznatek, kdy si dívka chce údajně sáhnout na život.

Policisté dále zjistili, že kromě Ústeckého kraje má vazby i na Karlovarský kraj, především okolí Sokolova. 

Odkaz na pátrání a popis osoby zde: Pátrání po osobách - Policie České republiky (pokud je odkaz neaktivní, byla dívka vypátrána).

„V případě jakýchkoliv poznatků k výskytu dívky kontaktujte policisty na lince 158, nebo na kterémkoliv policejním oddělení. Za spolupráci děkujeme," uvedla policejní mluvčí Ilona Gazdošová.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru