Hoch takto poničil poměrně novou fasádu domu. Foto: Městská policie Most
Most

Most – Street artu fandí stále více lidí, zvláště když vidí, co všechno nadaní umělci dokážou na veřejné plochy namalovat. Jenže počínání malého kluka je na zcela opačném poli – přistižen byl při obyčejném vandalství. 

Na linku 156 oznámil oznamovatel, že viděl malého chlapce, jak sprejem postříkal fasádu na boční stěně domu, a sdělil operačnímu pracovníkovi jeho popis. Po přijetí oznámení byla na místo vyslána nejbližší motohlídka strážníků. „Strážníci místním šetřením zjistili pachatele, který v přítomnosti své matky doznal, že hnědým sprejem postříkal fasádu domu a sprej potom vyhodil do popelnice," uvedla Městská policie Most.

Strážníci na místo přivolali Policii ČR, která si událost se všemi poznatky a záznamem z minikamery převzala k dalším úkonům.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru