Alkohol vypitý na sluníčku u páru odboural zábrany. Ilustrační foto: CC0
Most

Litvínov – Některé aktivity by měly zůstat za zavřenými dveřmi v soukromí. Toho se ale v sobotu odpoledne nedrželi muž a žena, kteří se v litvínovském zámeckém parku oddávali intimním hrátkám. Po dobrém obědě v nedaleké restauraci přišla na dvojici neodolatelná chuť na sex.

Ta byla stupňována s množstvím vypitého alkoholu, který odstranil veškeré zábrany. „Společně se proto odebrali na louku a ulehli do trávy, kde měli vykonat soulož. Až tehdy se prý žena cítila spokojena," popsal dění v Zámeckém parku policejní mluvčí Václav Krieger. Jak v divadle sexuálním praktikám ovšem přihlíželi lidé na okolních lavičkách, ale i procházející matka s dítětem.

Na obvodním oddělení si 43letá žena a 48letý muž převzali sdělení podezření ze spáchání přečinu výtržnictví. Příště snad svoje chutě ovládnou nebo počkají až domu, protože jim teď za sex na veřejnosti hrozí v případě odsouzení až dva roky ve vězení.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru