OBRAZEM: Agresivní muži napadli dvojici v pasáži u magistrátu, pak si dovolovali i na strážníky
Strážníci zasahují proti jednomu z opilců. Foto: Michal Hrdlička
Most

Most - Na služebnu městské policie na magistrátu města Mostu se v neděli ve večerních hodinách obrátil o pomoc muž s žádostí o pomoc, že ho a jeho přítele napadá v pasáži magistrátu dvojice podnapilých mladíků, kteří na ně útočí nejenom verbálně, ale pokouší se je napadnout i fyzicky.

Strážníci se ihned vydali na místo a zde oba podezřelé muže nalezli. Tím tento incident neskončil. Po výzvě k zakončení protiprávního jednání a prokázání své totožnosti muži začali verbálně útočit i na strážníky Městské policie Most.

To už ale na místo jela další hlídka strážníků. Vše vyvrcholilo použitím donucovacích prostředků a omezením na svobodě přiložením služebních pout. Mladíci byli převezeni na vyšetření do mostecké nemocnice k ošetření po použití donucovacích prostředků a vše vyřešila uložená bloková pokuta.

Foto

0708magistrat1

0708magistrat2

0708magistrat3

Zákrok proti agresivním opilcům. Foto: Michal Hrdlička

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru