VIDEO: Malí hokejisté v Litvínově poznávají atmosféru opravdového turnaje
Sev.en Hockey Cup v Litvínově. Foto: e-mostecko.cz
Sport

Litvínov - Podpořit sportující děti a natrvalo jim vštípit lásku k pohybu a sportu. Myšlenka, která stála u zrodu Sev.en Hockey Cupu, soutěže pro mládežnické oddíly hokejových klubů z regionů, kde působí skupina Sev.en Energy. Druhý ročník turnaje odstartoval v Litvínově.

Turnaj se postupně vystřídá v regionech, kde má energetická skupina působnost: Po Litvínovu se přesune v lednu do Pardubic, v únoru do Zlína a skončí v březnu v Kladně.

https://www.youtube.com/watch?v=qS4biLl5BgI

Sev.en Hockey Cup je určen pro ročníky 2012 a 2013, což je ideální právě pro ty, které potřebujeme přivést ke sportu. Starší ročníky už mají své soutěže, ale pro nejmenší je podobný turnaj ideální příležitostí. Ukážou, co už se naučili, často vůbec poprvé mají možnost se předvést před diváky a okusit atmosféru opravdového turnaje. Sport pro ně dostane nový rozměr,“ říká o turnaji Mikael Pančák, trenér litvínovských dětí a mládeže.

Všichni, kdo se na pořádání turnaje podílejí, věří, že už žádné další ročníky pandemie neohrozí a už v příštím roce se ke čtyřem klubům, které tradici Sev.en Hockey Cupu založily, připojí i další domácí a zahraniční týmy.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru