Sev.en Hockey Cup pokračuje dalším kolem v Pardubicích
Sev.en Cup pokračuje v Pardubicích.
Sport

Pardubice - V ENTERIA ARENA Pardubice pokračuje 29. ledna Sev.en Hockey Cup, soutěž pro mládežnické oddíly hokejových klubů z regionů, kde působí skupina Sev.en: konkrétně HC Litvínov, HC Dynamo Pardubice, PSG Berani Zlín a HC Rytíři Kladno. Smyslem celé soutěže je především vrátit dětem po opakovaných plošných zákazech chuť a energii ke sportu.

„Děti se po opakovaných plošných zákazech sportování a kolektivních her vrací ke sportu pomaleji. A my jako skupina Sev.en máme radost, že můžeme pomoci vrátit dětem radost ze sportování a aktivního pohybu právě prostřednictvím tohoto turnaje. Vést děti a mládež ke sportu je velmi důležité a také proto se skupina Sev.en ve všech regionech, kde působíme, snaží podporovat širokou škálu sportovního vyžití,“ uvedl Luboš Pavlas, CEO skupiny Sev.en. První kolo turnaje se odehrálo v Litvínově, dalším hostitelským klubem je Dynamo Pardubice. „Se skupinou Sev.en nás pojí dlouholetá spolupráce. Mládežnický turnaj Sev.en Hockey Cup je jejím vyvrcholením. Každý rok je to skvěle připravená akce, při které naše mládežnické týmy mohou změřit síly proti dalším tradičním klubům z naší republiky. Těší nás, že díky této spolupráci můžeme dále rozvíjet mládežnický hokej nejen v Pardubicích, ale v celé republice,“ uvedl Ivan Čonka, ředitel společnosti HC Dynamo Pardubice.

https://www.youtube.com/watch?v=qS4biLl5BgI

Sev.en Hockey Cup je určen týmům nejmladších sportovců ze čtyř hokejových klubů. „Sev.en Hockey Cup se zaměřuje na ročníky 2012 a 2013, což je ideální právě pro ty, které potřebujeme přivést ke sportu. Starší ročníky už mají své soutěže, ale pro nejmenší je podobný turnaj ideální příležitostí. Ukážou, co se naučili, často mají vůbec poprvé možnost se předvést před diváky a okusit atmosféru opravdového turnaje. Sport pro ně dostane nový rozměr,“ říká o turnaji Mikael Pančák, zakladatel a hlavní trenér mezinárodního projektu Panci International Hockey School pro setkávání hráčů a trenérů z Evropy, Asie a Ameriky, který je tváří celého turnaje.

Úvodní zápas druhého kola Sev.en Hockey Cup zahajuje ve 12 hodin. Utkají se HC Dynamo Pardubice s HC Rytíři Kladno. Turnaj je naplánován do 19 hodin.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru