OBRAZEM: To byly emoce! Takhle se mostecké házenkářky radují z výhry Českého poháru
Fanoušci se zdraví s trenérem po vítězství v Českém poháru. Foto: Oldřich Hájek
Sport

Most - Mostečtí Černí andělé získali vítězstvím ve finále Českého poháru v házené žen tuto sedmou trofej za posledních deset let. Finále se konalo ve středu večer v Hale míčových sportů KV arény v Karlových Varech. Nad Házenou Kynžvart zvítězil mostecký tým 36:20.

„Myslím, že to pro diváky muselo být atraktivní utkání, hrála se velmi hezká házená. Oba týmy se snažily, soupeř se s námi snažil držet krok zhruba prvních deset minut, ale nakonec se ukázala kvalita a síla našeho týmu a také, jak jsme byli na zápas připraveni,“ komentoval výsledek trenér mosteckých házenkářek Adrian Struzik pro kterého jde o první velké vítězství jako pro hlavního trenéra DHK Baník Most.

Foto

 

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru