Dámský tým dračích lodí The MOST Sexy Girls zvítězil v Kadani
Dámský tým The MOST Sexy Girls.
Sport

Most, Kadaň - Mostecký tým dračích lodí The MOST Sexy Girls úspěšně reprezentoval 4. června město Most v Kadani na 10. ročníku závodu malých dračích lodí.

Ryze dámská posádka The MOST Sexy Girls vyhrála svým suverénním výkonem v závodě na 200 metrů i v závodě na 1000 metrů v kategorii Women Fun. Domů si tak přivezly 2 zlaté medaile. V Kadani reprezentovaly tým The MOST Sexy Girls Vlaďka Turčanová (kapitánka), Vendula Nedvědová, Veronika Lorenzová, Vanda Bednářová, Lucie Roučová, Jana Synková, Alena Nečasová, Michala Kuzyková, Kateřina Kuncová, Kristýna Korytová a Věra Flemmrová (bubenice).

V Kadani reprezentovala město Most také smíšená posádka FITNES ZIMÁK, která pod vedením kapitána Jana Vágnera v závodě na 200 metrů v kategorii SPORT dosáhla na 3. místo.

Dámská posádka The MOST Sexy Girls doplněna o dalších 10 členek pojede 11. června 2022 závody dračích lodí na Matyldě, kde se pokusí zúročit své pravidelné tréninky na jezeře Most pod vedením Luboše Dundra.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru