OBRAZEM: Šampus, světlice i ohňostroj. Most doma oslavil postup do vyšší fotbalové soutěže!
Fanoušci slaví vítězství Mostu. Foto: Oldřich Hájek
Sport

Most - Fotbalisté A-týmu FK Baník Most-Souš v sobotu v závěrečném zápase sezony v Divizi B porazili vysoko 7:1 SK Slaný. O postupu do třetí nejvyšší české soutěže, České fotbalové ligy, se rozhodlo díky dostatečnému náskoku v tabulce už při remíze v minulém týdnu v Lounech. Včera ale mohli fanoušci s fobalisty slavit na domácím hřišti.

Klub si jako poděkování za podporu připravil pro fandy pět set piv zdarma a po zásase se na parkovišti nad stadionem odehrál i ohňostroj. V horkém počasí ho hlídali hasiči, kteří po produkci také preventivně kropili travnaté porosty v okolí.

Po sobotní tak zvané dokopné se hráči rozejdou na dovolené a kádr se znovu sejde ve středu 6. července. Hned v prvním víkendu přípravy odehraje mezinárodní přátelák proti Dresden 07 Laubegast. Klub program letních zápasů a celkové informace k přípravě nové sezóny zveřejní během přístího týdne.

V divizní tabulce na druhém místě skončily Neratovice, třetí byla Česká Lípa. Na čtvrtém místě figuruje Kladno.

Foto

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru