Mostečtí hokejisté narazí v osmifinále na rivaly z Chomutova. Piráti již informují, jak koupit vstupenky
MOSTEČTÍ LVI MUSELI PRO POSTUP DO OSMIFINÁLE POKOŘIT SOUPEŘE V PÍSKU. FOTO: ARCHIV KLUBU
Sport

Most – Mostečtí druholigoví hokejisté si pondělním vítězstvím 4:1 na ledě soupeřů v Písku zajistili postup do osmifinále. Cestu z předkola play off Mostečtí Lvi zahájili domácím vítězstvím 3:2.
Při druhém klání písecké Krále rozsápali především ve druhé třetině, když během sedmi minut vstřelili tři góly.

V osmifinále Lvi narazí na atraktivního soupeře – Piráty z Chomutova. Klub na webu piratichomutov.cz již zveřejnil možnosti, jak získat vstupenku na sobotní klání v Rocknet aréně. Online předprodej se rozběhne v úterý 7. března v 10 hodin a k dispozici budou pouze místa, na něž není zakoupena permanentní vstupenka. Ve čtvrtek 9. března v 10 hodin skončí rezervace míst permanentkářů a neprodloužená místa půjdou do volného prodeje. Jednorázové vstupenky za 150 korun pro dospělé a za 75 korun pro děti do 140 cm bude možné zakoupit také na pokladně číslo 1, která bude pro tyto účely otevřená v pátek 10. března od 15 do 17 hodin. Platba je možná pouze hotově. Pokladny 1 a 3 se v den utkání otevřou v 16 hodin.
Děti do 110 centimetrů mají vstup zdarma bez nároku na místo k sezení.
Pro hostující fanoušky je v Rocknet aréně vyhrazen sektor N.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru