Mostečtí Lvi v prvním druholigovém utkání slaví. Medvědi z Děčína po divoké přestřelce padli
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay.com
Sport

Děčín - Mostecký hokejový tým vstoupil do své premiérové sezóny v druhé lize. V prvním utkání Lvi vyjížděli do Děčína, který je dokázal v přípravě dvakrát těsně porazit.

Vstup do sezóny se ale nakonec hostujícímu mužstvu povedl. V divoké přestřelce nastřílel mostecký tým devět gólů, Děčín náskok hostů čtyřmi góly už nedohnal. Konečné skóre: Děčín - Most 4:9 (0:3, 2:3, 2:3).

Góly (nahrávky) - HC Děčín

21. Zajan (Navarra), 38. Kopta (Sýkora, Zdvořáček), 46. Zajan (Hříbal, Volráb), 51. Sýkora (Kopta, Petráš)

Góly (nahrávky) - MOSTEČTÍ LVI

3. Mical (Čmolík, Nedrda), 7. Bakrlík (Smolka), 9. Smolka (Bakrlík), 26. Bakrlík (Smolka), 37. Bakrlík (Smolka, Mical), 39. Smolka (Bakrlík, Mical), 47. Hrdlička (Čmolík, Polák), 51. Kýhos (Mála), 58. Přeučil (Urbánek, Nedrda)

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru