Foto: SUAS Group a.s.
Zajímavosti

Sokolov – Meteorologové předpovídají na příští týden konečně letní teploty. To je ideální příležitost pro návštěvu sousedního kraje, ve kterém přírodní koupaliště Michal u Sokolova zahájilo jubilejní 20. sezonu.

Toto přírodní koupaliště je lákadlem i pro návštěvníky z našeho kraje. Čeká tu na ně nejen průzračná voda, nekonečně dlouhá pláž, a ještě delší tobogan, ale také řada novinek, jako je nové workoutové hřiště, chill zóna a půjčovna paddle boardů. „Pro ty, kteří chtějí strávit volný čas aktivně, máme k dispozici nové workoutové hřiště nebo půjčovnu paddle boardů. Myslíme ale i na relax návštěvníků, kteří budou moci využít takzvanou „chill zónu“. Ta bude k dispozici i mimo otevírací dobu koupaliště. Děti se mezitím mohou pobavit na nových atrakcích,“ vysvětluje Jiří Štěpán, jednatel koupaliště.

Požitek z občerstvení umocní nová pergola, kde lidé najdou prostor, aby se v klidu najedli. „Letos poprvé je dodavatelem občerstvení přímo koupaliště Michal, tak věříme, že návštěvníci budou spokojeni a ocení třeba i nově otevřený ledový bar s míchanými drinky a zmrzlinou,“ dodává Jiří Štěpán s tím, že komfortnější pobyt na koupališti zajistí lidem i více míst ve stínu, kam se budou moci v obzvlášť horkých dnech schovat před sluncem. Na koupališti přibyly stromy a 15 slunečníků s lehátky na pláži, další slunečníky jsou rozmístěny po celém areálu koupaliště.

Zábavu si užijí i nejmenší na zrekonstruovaném dětské hřišti s novými prolézačkami, pro všechny jsou pak určeny nafukovací atrakce přímo na vodní ploše.

Dalším zásadním krokem ke zpříjemnění zážitku návštěvníků je rekonstrukce domku vedle kempu, který nabídne příjemné prostředí. Zde si kempaři budou moci vyprat i uvařit, vítanou možností se určitě stane nabídka snídaní pro ubytované. „A velkou změnou je určitě to, že průběhu července začneme nabízet pronájem čtyř moderních modulárních chatek, které pro koupaliště zajišťuje SUAS Solutions, člen skupiny SUAS GROUP. Možnost online rezervací spustíme během července na webu koupaliště,“ upozorňuje Jiří Štěpán.

Veškeré informace o službách a cenách vstupného a jiné aktuality najdou zájemci na webu koupaliště Michal, na Facebooku a Instagramu.

 

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru