V sobotu se můžete vydat na výpravu do útrob přehrady
Uvnitř hráze. Foto: archiv / Oldřich Hájek
Výlety

Fláje – Povodí Ohře pořádá v sobotu 4. září další z tradičních Dní otevřených dveří. Tentokrát souběžně na čtyřech vodních dílech. Jejich návštěva tak může být třeba cílem sobotního rodinného výletu. Prohlídky budou umožněné konkrétně na vodních dílech Fláje, Skalka a Březová a přístupný bude také jez v Terezíně. Akce s výkladem o účelu a historii stavby se bude konat v době od 9 do 16 hodin.

Účastníci prohlídky se seznámí s činností vodohospodářského dispečinku, budou si moct prohlédnout měřící zařízení, přístroje, programy a další vybavení vodního díla. Prezentovaná bude práce vodohospodářských laboratoří, či prohlídka mobilního pracoviště.

Návštěvníci Flájí budou mít sraz na hrázi přehrady a v rámci své účasti na akci mohou rovněž navštívit nedalekou přehradu Rauschenbach v sousedním Německu. Zde začínají prohlídky v 9, v 11 a ve 13 hodin. Určené jsou pro maximálně 30 osob.

 

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru