Rádi se bojíte? Na zámku v Krásném Dvoře ožijí strašidla, po jejich stopách se můžete vydat potemnělým parkem
Foto: Oficiální web zámku Krásný Dvůr
Výlety

Krásný Dvůr - Podzimní prázdniny budou na Krásném Dvoře již popáté patřit Strašidelné cestě parkem. Odvážlivci se na cestu mohou vydat po tři večery od 28. do 30. října.

Posledních pár dní v říjnu patří na zámku v Krásném Dvoře strašidlům. Ta však nestraší v komnatách zámku, jak bývá obvyklé, ale v přilehlém zámeckém parku.

Potemnělé cestičky mezi staletými duby osvícené jen loučemi a světélka baterek a lampionů, tančící jako bludičky mezi temnými zákoutími parku, v nichž se tu a tam ukrývají někdy srandovní a někdy děsivá strašidla, vytvářejí atmosféru Strašidelné cesty parkem, kterou si za posledních pět let oblíbili nejen malí, ale i velcí návštěvníci zámku.

Cesta, která účastníky provede Pod zámeckou loukou, Poustevníkovou roklí až k Lusthausu, Ptačí voliéře a Goethovu dubu, ukrývá spoustu tajemných míst, kde na příchozí čekají nejen bubáci a jejich děsivě poťouchlé úkoly, ale i legrace a troška toho černého humoru. Kdo ji statečně projde, toho na konci čeká odměna nejen v podobě jedinečného zážitku. Odvážlivci mohou v zámeckém parku prožít netradiční oslavu svátku mrtvých, v níž se mísí tradice různých kultur mnoha částí světa se „strašidláckou“ tradicí ryze českého prostředí.

Skupiny návštěvníků se budou vydávat na cestu parkem po tři večery od 28. do 30. října vždy mezi 17:30 až 21:00 v desetiminutových intervalech. Vstupenky na konkrétní čas je nutné zakoupit si přes online prodej, vstupné je 90 Kč na osobu.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru