Plakát lákající na aktuální výstavu. Zdroj: Muzeum Žatec
Výlety

Žatec – Regionální muzeum K. A. Polánka v Žatci minulý týden zahájilo výstavu Zlaté poklady filmového Hollywoodu.

Návštěvníci se můžou podívat na originální filmové rekvizity, s nimiž točily své filmy nejslavnější hollywoodské hvězdy, např. Sylvester Stallone, Brendan Fraser, Russell Crowe, Arnold Schwarzenegger a další.

„K vidění je třeba meč krále Agamemnóna nebo hrot šípu z filmu Trója, figurka škorpióna z filmu Mumie se vrací, kulomet Arnolda Schwarzeneggera z filmu Likvidátor, originální tabulka čokolády z filmu Karlík a továrna na čokoládu, zbraň z filmu Robin Hood, kresby použité v legendárním seriálu Simpsonovi a mnoho dalších exkluzivních exponátů, které rozhodně musíte vidět na vlastní oči. Výstava je zapůjčena do ČR přímo z Hollywood Studia Los Angeles Ltd.“, uvedla za muzeum vedoucí výstavnicko-propagačního oddělení Jitka Krouzová.

Výstava potrvá necelé dva měsíce do 16. června 2024 (pouze do 16:00). 

Foto z vernisáže výstavy. Foto: Muzeum Žatec

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru