Výstava DŮM 2023 slaví 30. narozeniny, své brány otevře první zářijový den
Ilustrační foto
Co se chystá

Louny – Ve dnech 1. – 3. září již potřicáté proběhne na lounském výstavišti výstava „Dům“, tentokrát s přídomkem „Dům 2023“.

Představí se zde přes 140 vystavovatelů, kteří nabídnou nepřeberné množství zajímavých výrobků a služeb. Veletrh je aktuální přehlídkou novinek z oblasti stavby, bydlení a zahrady. Řada vystavovatelů nachystala zajímavé slevy!

V pavilonu „E“ se tradičně představí firmy se širokou škálou nábytku a doplňků.

Na výstavě bude široké zastoupení společností z oblasti VYTÁPĚNÍ a TEPELNÝCH ČERPADEL. Většinu z nich naleznete v pavilonu „D“ a na venkovní ploše. Jsou to například společnosti –BHT, Haabo, Kuzma, Tepelná čerpadla Mazura, Topení Středa,… Expozici na výstavě bude mít i Státní fond životního prostředí, který Vám poradí s dotačními tituly.

Kdo zařizuje svůj dům nebo byt, určitě si vybere

Návštěvníci na výstavišti najdou i firmy zabývající se veškerými stavebními pracemi v domech i bytech, například vysoušení a sanace vlhkého zdiva, zateplení a odvětrávání fasád, plotové systémy, nátěrové systémy. Dále zde budou výrobci a prodejci střech, střešních krytin,ale i vystavovatelé nabízející dřevostavby a dřevoplastové podlahy.

365514134 818807863438304 6763933177507685513 n

Na výstavě se budou prezentovat firmy, které nabízejí altány, pergoly, zahradní nábytek. Své si na výstavě najdou i drobní kutilové a řemeslníci, kteří zde naleznou různé nářadí a nástroje. Dále zde budou zahradnické firmy se vším pro vegetaci vaší zahrady. Na výstavě bude i společnost SaunyCz s koupacími sudy a sudovými saunami. Aktuální seznam vystavovatelů naleznete zde: https://www.vystavydiamantexpo.cz/pro-vystavovatele/seznam-vystavovatelu/dum/

Soutěž a na co ještě se můžete těšit

Pro návštěvníky bude opět připravena soutěž, do které vystavovatelé věnovali ceny. Každá vstupenka je slosovatelná. Stačí pouze vyplnit zadní stranu vstupenky a hodit do losovacího osudí. Třeba se právě na Vás usměje štěstí a stanete se majitelem některé ze zajímavých cen.

Pro děti bude k dispozici velké dětské hřiště, jízdy na koních a kolotoče.

Dojmy z výstavy a diskuse, co nového pořídit pro dům, byt, zahradu, můžete probrat v krásné prvorepublikové kavárně v pavilonu A.

Výstava DŮM 2023 je dobrým tipem na víkendový výlet pro celou rodinu. Motto výstavy je Výstava DŮM 2023 – výstava pro všechny, kteří bydlí a chtějí bydlet lépe!

Výstava bude otevřena každý z výstavních dnů v době od 9 do 17 hodin. Za vstupné zaplatíte 70 korun, děti od 6-15 let, studenti a důchodci zaplatí 50 korun. Rodinné vtupné vyjde na 220 korun. Děti do 6 let, ZTP/P mají vstup zdarma.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru