Ilustrační foto: CC0
Co se chystá

Litvínov – Swapy, neboli výměna stále ještě dobře použitelných věcí, jsou stále oblíbenější. Lidi velmi zaujala myšlenka, že to, co se jim doma již nehodí, neskončí na smetišti, ale využije je někdo jiný. Nejbližší swap se koná už tento pátek v Městské knihovně Litvínov.

Zaměřen bude hlavně na výměnu oblečení. „Vyprané oblečení, které s čistým svědomím můžete nabídnout dál, přineste kterýkoliv den až do pátku v čase od 14 do 15 hodin do knihovny. V pátek se swap koná od 13.30 do 15.30. Vstupné je zcela zdarma. Co si kdo vybere, to si může odnést,“ vysvětlila Lucie Kubášová, která páteční swap pořádá.

Sama je ještě studentkou a je členkou spolku Telperion, který si zaměřuje na informování o nejrůznějších tématech z oblasti životního prostředí. „Oblečení, které si nikdo nevybere, se taktéž nevyhodí. Nyní vybírám, do kterého azylového domu se případné přebytky odvezou,“ dodává Lucie Kubášová.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru