Z loňského autosalonu. Foto: Ilona Kaulfuss
Co se chystá

Teplice – Střední průmyslová škola v Teplicích pořádá v úterý 25. června 11. ročník Autosalonu SPŠ Teplice. Akce tradičně přitahuje nadšence do automobilů, související techniky, technologických novinek a všeho, co s dopravou souvisí. Zúčastnit se jí letos můžete v době od 10 do 16 hodin v objektu školy a probíhat bude částečně i na Benešově náměstí.

Pro studenty průmyslové školy je v rámci akce připravená řada přednášek partnerů a partnerských vysokých škol. Včetně letošní novinky společnosti Autodrom Most, která má na programu prezentaci o Bezpečné jízdě v krizových situacích. Veřejnost se může spolu se studenty zapojit například do aktivity na Benešově náměstí, věnované bezpečnosti cyklistů na silnicích.

Na akci dorazí také školáci ze základních škol. Pro ně organizátoři nachystali mini den otevřených dveří s prohlídkou odborných učeben a dílen. Pro vítězné třídy v soutěži Best in IT jsou připravené workshopy Co nevíte o IT. Akce je otevřená všem, kteří o ní projeví zájem. Nablýskané vozy soukromých vystavovatelů budou určitě i letos velkým tahákem pro milovníky koní pod kapotou.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru