Policisté hledají svědky dopravní nehody mezi Duchcovem a Lomem
Ilustrační foto
Litvínov

Lom – Policisté dopravního inspektorátu v Mostě žádají veřejnost o pomoc při vyšetřování závažné dopravní nehody. Ve středu 6. září v čase 15:40 hodin v okrese Most na silnici č. II/254, která vede od obce Duchcov k obci Lom, došlo ke zranění osoby při střetu osobního a nákladního vozidla.

„V souvislosti s prověřováním této dopravní nehody žádáme všechny případné svědky, kteří incident v uvedenou dobu viděli, nechť kontaktují Policii České republiky. Žádáme také projíždějící řidiče, kteří disponují kamerami ve svých vozidlech a mohli by tak poskytnout záznam potřebný k objasnění věci. Veškeré informace přijmeme na lince 158. Děkujeme za spolupráci," vyzývá občany policejní mluvčí Václav Krieger.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru