Nejen popelářské auto budou zdobit nejpovedenější kresby. Výtvarnou soutěž tentokrát vyhlásila knihovna
Ilustrační foto
Litvínov

Litvínov – Litvínovské ulice brázdí popelářský vůz originálně ozdobený nejhezčími kresbami litvínovských školáků, kteří se zapojili do soutěže Odpady očima dětí. Teď je tu soutěž nová a vítězné obrázky budou opět na očích celé veřejnosti. Ozdobí tzv. bibliobox.


Městská knihovna Litvínov chystá pro své čtenáře novou službu – výdejový i příjmový bibliobox, který umožní půjčovat si a vracet knihy i mimo provozní dobu knihovny 24/7. O zařízení jsme psali ZDE. „Rádi bychom, aby byl krásný a byl aspoň kouskem Váš. Z toho důvodu vyhlašujeme výtvarnou soutěž Knížka je můj kamarád pro 6. až 9. třídy základních škol a nižších ročníků gymnázia tady v Litvínově. Čtyři nejhezčí obrázky budou umístěny na tento box, a navíc dvě třídy vítězných dětí získají odměnu v podobě Show Adolfa Dudka s názvem Nehulíme, kreslíme,“ láká děti k soutěžení ředitelka knihovny Marcela Gűttnerová.

Termín odevzdání prací je nejpozději ve čtvrtek 19. října. Více informací o podmínkách soutěže na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru