Žena svým opilectvím ohrožuje celý dům. Opět usnula, když vařila
Ilustrační foto
Litvínov

Litvínov – V neustálém strachu žijí lidé v jednom z litvínovských domů v Podkrušnohorské ulici. Může za to sousedka, která nadmíru holduje alkoholu, což značně ovlivňuje chod její domácnosti.


I v minulém týdnu vyjela hlídka městské policie zkontrolovat byt, ze kterého vycházel dým. Na místo dorazila také hlídka Policie ČR a hasiči. Sousedé strážníky informovali, že nájemnice bytu často pije, opilá usíná a nechává na plotně vařit jídlo. Dveře bytu proto strážníci a policisté násilně otevřeli. V bytě zjistili, že sousedé měli pravdu. Opilá nájemnice spala v jednom pokoji, v kuchyni se zatím pálilo na plotně jídlo.

Podnapilou ženu, která byla jinak v pořádku, vyvedli z bytu ven. Hasiči zlikvidovali spálené jídlo a vypnuli sporák.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru