Hlučný rozchod páru si vyslechli i sousedé. Co ženu rozlítilo?
Ilustrační foto
Litvínov

Litvínov – Městští strážníci poměrně pravidelně jezdí k bytovým domům řešit partnerské krize. Nikoliv jako rodinná poradna, ale jako strážci pořádku. Tentokrát se vydali k jednomu z domů v Podkrušnohorské ulici, kde již došla sousedům trpělivost s hlučnou ženou.

Na dveře jednoho z bytů hlasitě bouchala žena a křikem se přitom domáhala vstupu do bytu. Žena strážníkům řekla, že má v bytě u bývalého přítele své věci, ale on jí neotevírá. Vysvětlení nicméně strážníky s ohledem na randál, který způsobila, neobměkčilo. Vykázali ji z domu. Zároveň ji ale poučili o tom, jak může dále postupovat, aby své věci získala zpět.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru