Policisté odkláněli dopravu mimo uzavřenou část ulice Podkrušnohorská. Foto: Jitka Pavlíková
Litvínov

Litvínov - V pátek 6. října krátce před jednou hodinou odpolední došlo k uzavření komunikace v ulici Podkrušnohorská od kruhového objezdu u Máje ke křižovatce s ulicí Ukrajinská u obchodního domu Tesco.

Komunikace je uzavřená v obou směrech. Důvodem je únik plynu, uzavírka potrvá až do odvolání.

„Aktuálně zasahujeme s Hasičským záchranným sborem a zajišťujeme bezpečný perimetr v litvínovské ulici Tylova, kde dochází k úniku plynu z nezjištěných důvodů. V souvislosti s touto událostí jsme směrem k ulici Tylova uzavřeli i ulici Podkrušnohorská. Z obydleného domu jsme bez komplikací evakuovali asi šedesát osob, a to do přistavených autobusů," uvedl policejní mluvčí Václav Krieger.

Podle velitele Městské policie Litvínov Martina Kliky autobus s evakuovanou šedesátkou obyvatel domu odjel ke 3. ZŠ (jazykovka), kde lidé získali prozatímní azyl.

Video z části zásahu můžete vidět ZDE.

Tvořte i vy s námi aktuální a pestré zpravodajství pro ostatní čtenáře. Jste svědky aktuálního dění? Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

 

Foto: Jitka Pavlíková

 

Foto: čtenář

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru