Ilustrační foto
Litvínov

Litvínovsko - Na další problém si zadělal 48letý muž z horské obce na Litvínovsku. V úterý ho zlákaly na litvínovské čerpací stanici vystavené kanystry s nemrznoucí směsí za 600 korun. Dva kusy o celkovém objemu 4 litry popadl, ale pokladně se vyhnul širokým obloukem.

„Neodradilo ho ani to, že byl v minulosti několikrát chomutovským soudem potrestaný za majetkové delikty, za které pobýval téměř dva roky ve vězení," podotkl policejní mluvčí Václav Krieger.

Litvínovským policistům stačil pouhý den, aby lapku ztotožnili a přivedli k výslechu. K čemu muž toto zboží potřeboval, neuvedl. Na obvodním oddělení si pak převzal sdělení podezření ze spáchání trestného činu krádeže. Za to mu pak v případě odsouzení hrozí návrat za mříže až na další tři roky.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru